.:: Oferta ::.


   # Zapraszamy
   # Swarzewo
   # Oferta
   # Galeria
   # Kontakt
   # Księga gości


:: Okolica ::


   # Władysławowo
   # Puck
   # Hel
   # Jastrzębia Góra
   # Jastarnia
   # Trójmiasto

.:: Jastrzębia Góra

O miejscowości

Jastrzębia góraJastrzębia Góra to nadmorska miejscowość wypoczynkowa pięknie położona na wysokim, klifowym urwisku, otoczona Nadmorskim Parkiem Krajobrazowym. Tradycje tego kurortu wczasowego sięgające okresu międzywojennego ściągają do siebie turystów z całej Polski, oferując im czystą morską wodę, piaszczyste plaże, orzeźwiające powietrze przesycone jodem oraz szeroką gamę ofert bazy wypoczynkowo - noclegowo - rehabilitacyjnej. Walory przyrodnicze miejscowości Jastrzębia Góra oraz mnóstwo innych atrakcji gwarantują udany wypoczynek. Bliska odległość od Trójmiasta, Mierzei Helskiej oraz Łeby pozwala na realizację bardzo atrakcyjnego programu turystycznego.

Plaża nadmorska

Jastrzębia góraPlaża w Jastrzębiej zachwyci każdego swym urozmaiceniem i skrajnościami.Zachodnia część plaży jest szeroka i piaszczysta, zaś wschodnia jej część to same kamienie. Dużym kontrastem na Jastrzębskiej plaży jest kilometrowy mur oporowy zbudowany z olbrzymich głazów ułożonych na faszynowym materacu, wyrastającym ponad plażę betonową opaską. Uformowany jak schodowa piramida, pokryty został warstwą gleby z nasadzonymi iglarkami, która wtopił się geometrycznym uporządkowaniem w dziki jeszcze niedawno krajobraz z osuwającym się klifem. Na plażę prowadzi kilka różnych zejść- od wysokich, klifowych zbudowanych z drewnianych schodów po bardzo łagodne znajdujące się od strony Karwi (zachodniej).

Jastrzębia góraKażdego letniego dnia można korzystać ze strzeżonych kąpielisk, zjeżdżalni wodnej, przejażdżki skuterami. Dla miłośników aktywnego wypoczynku organizowane są rozgrywki piłki plażowej na kilku wytyczonych boiskach. Także dla najmłodszych urlopowiczów nie brakuje atrakcji. Latem każdego dnia mogą spotkać bohaterów dziecięcych filmów rysunkowych. Wiele radości sprawia dzieciom możliwość spotkania w drodze na plażę Teletubisia czy Pszczółki Mai.
Wieczorami plaże chętnie są odwiedzane przeze spacerowiczów podziwiających piękne zachody słońca nad morzem.

Copyright by ***ELTEX***