.:: Oferta ::.


   # Zapraszamy
   # Swarzewo
   # Oferta
   # Galeria
   # Kontakt
   # Księga gości


:: Okolica ::


   # Władysławowo
   # Puck
   # Hel
   # Jastrzębia Góra
   # Jastarnia
   # Trójmiasto

.:: Władysławowo

O miejscowości

Port we Władysławowie Kilka faktów - Władysławowo to niewielkie miasto położone u nasady Półwyspu Helskiego. Znane jest ze swojego turystycznego charakteru oraz dużego portu rybackiego. Każdego lata odwiedzają nas tłumy turystów rządnych atrakcji, rozrywki, wypoczynku. W pozostałym okresie jest tu bardzo spokojnie, wręcz sennie. Jedynie szum fal i świst wiatru słychać wokoło.

Władysławowo to ulubione miejsce wielu aktorów, muzyków, sportowców. Bywają tutaj nawet prezydenci czy szpiedzy (podobno). Dlaczego to miejsce jest tak popularne, dowiecie się na stronie www.wladyslawowo.wla.pl.

Plaża zimą Ci, którzy nie byli jeszcze każdą porą roku we Władysławowie, powinni to uczynić. Miejsce to bowiem wyjątkowo zmienia się z każdym miesiącem. Latem i w maju zdarzają się dni z klimatem śródziemnomorskim, podczas gdy zimą klimat jest bliższy panującemu na Alasce. (baza noclegowa)

Bałtyk, Rozewie Ktoś, kiedyś napisał nam, że na naszej stronie jedynie szumu morza brakuje... Teraz możecie posłuchać Bałtyku klikając [tutaj] (Plik mp3, 179kb). Jest już wersja 2.0 - tym razem bez mew, ale nieco lepszej jakości (nie domyślacie się, jak ciężko jest nagrać odgłos morza), plik znajduje się [tutaj] (Plik mp3, 191kb).

Materiał zapożyczony z serwisu www.polwysep.pl

Port Władysławowo

Copyright by ***ELTEX***